Иско има намерение да остане в Реал Мадрид
Полузащитникът на Реал Мадрид Иско няма да напусне клуба през лятото, съобщава Marca.
Според източника, футболистът ще отхвърли всички възможности за преместване в друг клуб. Съдбата на хавбека обаче ще бъде решена от старши-треньора на "бланкосите" Зинедин Зидан.
Напомняме, че Иско бе в конфликт с бившия наставник на столичани Сантяго Солари. Тогава играчът бе готов да напусне отбора. Но след завръщането на Зидан, той реши да остане.
26-годишният Иско пристигна в Реал през лятото на 2013 г. от Малага. Стойността на трансфера бе 30 милиона евро.
- Телевизията на Реал: Лигата на Негрейра и Тебас е цирк и посмешище
- Барселона пречупи Реал Мадрид и спечели титлата в емоционално Ел Класико
- Фенове на Барселона по погрешка замеряха с камъни автобуса на собствения си отбор
- Реал Мадрид изказа съболезнования към Ханзи Флик
- Флорентино Перес няма да присъства на Ел Класико
- Мбапе отпадна от групата на Реал за Ел Класико
- В Реал Мадрид обсъждат промяна в избора на капитан
- Манчестър Сити следи ситуацията около Винисиус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]