Меси: При 2:1 трябваше да страдаме


Капитанът на Барселона Лионел Меси даде коментар след мача с Олимпик Лион от осминафиналите на Шампионска лига снощи. Каталунците победиха съперника си с 5:1, а аржентинецът оформи дубъл и две асистенции.
"При 2: 1 трябваше да страдаме известно време. Преди това Лион не ни заплашваше. За щастие, ние вкарахме третия гол и отново поехме контрола над играта.
Всички потенциални съперници са силни. Същият Аякс демонстрира, че е невероятен екип от млади таланти, които не се страхуват от никого. Барселона трябва да се подготви за най-трудното.
Това, което Роналдо и Ювентус направиха вчера, бе впечатляващо. Мислех, че ще бъде по-трудно да се справят с Атлетико. Това беше магическа вечер за Кристиано", заяви Меси.
- Деко говори за Ямал и „Златната топка”
- Рашфорд оцени шансовете на Ямал за „Златната топка”
- Новият вратар на Барса започна да получава заплахи
- Барса трябва да продаде седем играчи, за да регистрира Гарсия и Уилямс
- Барселона обяви, че Гаридо напуска
- Саудитите планират да привлекат Левандовски
- Барса може да се подсили с десен бек на Монако
- Барса се интересува от крило на Копенхаген