Източник: Зидан ще подпише договор до 2022 г.
Зинедин Зидан скоро отново ще стане старши - треньор на Реал Мадрид, съобщава Marca.
Според източника, френският специалист ще подпише договор с Кралския клуб до лятото на 2022 година. По-рано се съобщаваше, че Реал Мадрид ще обяви за назначаването на Зидан в 19:00 часа българско време. Французинът ще проведе първата тренировка с Реал във вторник, 12 март.
Напомняме, че 46-годишният Зидан тренира Реал Мадрид от 2016 до 2018 година. Под негово ръководство мадридският клуб три пъти спечели Шампионска лига.
През този сезон Реал излетя от Купата на Испания и Шампионска лига, а в испанското първенство се нарежда на трето място, на 12 точки зад лидера Барселона
- Реал Мадрид готви продажба на Гонсало Гарсия с клауза за бъдеща печалба
- Байерн Мюнхен – Реал Мадрид: Битка на гиганти за място на полуфинал
- Комисия се произнесе по ситуацията с удара срещу Мбапе в мача с Хирона
- Белингам: Срещу Байерн е „всичко или нищо“ за Реал
- Мбапе: Да играя за Реал е дар – тук футболът е повече от талант
- Скандал в Реал: Асенсио извън състава за реванша с Байерн
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]