Начо: Отношенията ми със Солари са сложни
Защитникът на Реал Мадрид Хосе Игнасио Начо коментира победата на отбора в 27-ия кръг на испанското първенство с Валядолид (4: 1) и също така говори за отношенията си със старши-треньора на отбора Сантяго Солари.
"Отношенията със Солари станаха трудни заради резултатите, но ние ще бъдем с него до края.
През първото полувреме играхме лошо, но имахме късмет с VAR. Успяхме да реагираме и имахме добра втора половина на мача. Но не мисля, че тази победа по някакъв начин компенсира резултатите от провала през седмицата. Името Реал ни задължава да постигаме победи и да работим за него всеки ден. Искахме да завършим сезона с трофей", заяви Начо.
След 27 кръга Реал Мадрид има 51 точки и се намира на трето място в класирането на Примера дивисион.
- Телевизията на Реал: Лигата на Негрейра и Тебас е цирк и посмешище
- Барселона пречупи Реал Мадрид и спечели титлата в емоционално Ел Класико
- Фенове на Барселона по погрешка замеряха с камъни автобуса на собствения си отбор
- Реал Мадрид изказа съболезнования към Ханзи Флик
- Флорентино Перес няма да присъства на Ел Класико
- Мбапе отпадна от групата на Реал за Ел Класико
- В Реал Мадрид обсъждат промяна в избора на капитан
- Манчестър Сити следи ситуацията около Винисиус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]