Атлетико се интересува от Телес
Атлетико Мадрид проявява интерес към бразилския защитник на Порто Алекс Телес, съобщава AS.
Според източника, испанският клуб обмисля възможността да привлече футболиста през летния трансферен прозорец. Като част от Атлетико, Телес може да замени сънародника си Филипе Луис, чийто договор изтича през лятото.
Размерът на компенсацията в договора на Телес с Порто е 40 милиона евро.
26-годишният Телес пристигна в Порто през лятото на 2016 г. от Галатасарай. Размерът трансфера е 6,5 млн. евро. Договорът на Телес с Порто е валиден до лятото на 2021 година.
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Лапорта отговори на Атлетико за Хулиан Алварес: Офертата ни все още е на масата
- Атлетико Мадрид отказва продажбата на Хулиан Алварес
- Атлетико отряза Барселона за Хулиан Алварес
- Арсенал готви размяна: Гьокереш може да бъде ключът към трансфера на Хулиан Алварес
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Арсенал ускорява преговорите за Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес: Ще направим всичко, за да стане Меси отново световен шампион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]