Леванте подаде жалба срещу Барселона
Леванте подаде официална жалба до Испанската футболна федерация относно нарушаването на правилата на Барселона в първия мач от 1/8 - финала на Купата на Испания. Това обяви пресслужбата на клуба.
По-рано в Испанската футболна федерация потвърдиха, че Барселона не е трябвало да използва защитника Хуан Мовила в първия мач от 1/8-финалите на турнира срещу Леванте (1: 2) поради факта, че играчът трябваше да изтърпи наказание за натрупани жълти картони в мачове за втория отбор на клуба.
Напомняме, че в реванша каталунците победиха с 3:0 чрез дубъл на Усман Дембеле и гол на Лионел Меси.
- Флик: Най-важното са трите точки
- Рафиня изведе Барселона до успех срещу Осасуна
- Лапорта даде показания като свидетел по делото Негрейра
- Барса ще се наложи над Осасуна
- Флик: Не искам да говоря за Реал Мадрид
- Тебас: Провеждането на мач в чужбина остава наша цел
- Педри подкрепи Араухо
- Хирона обмисля смел трансфер на халф на Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]