Рамос: Ситуацията около Иско и Солари е много сложна
Капитанът на Реал Мадрид Серхио Рамос коментира ситуацията около полузащитника на отбора Иско и старши-треньора Сантяго Солари. Напомняме, че халфът загуби мястото си в стартовия състав на "бланкосите" след като 42-годишният специалист замени Хулиен Лопетеги на поста.
"Това е много трудна ситуация. В Реал всеки иска да играе, а това прави работата на треньора още по-трудна. Медиите пишат много за нашия клуб. Има новини за това кой ще играе и кой няма, дали трябва да купим нападател, който трябва да стои на вратата и така нататък. Те винаги трябва да напишат нещо, а ние правим всичко възможно, за да им помагаме в това", заяви Рамос.
- Винисиус: Не изиграх най-добрия си мач, но трябва да се подобрявам
- Арда Гюлер: Трудно е да приемем някои съдийски решения
- Винисиус отказа да говори на испански след мача с Мароко
- Винисиус: Изиграхме много слаб първи мач, но Мондиалът тепърва започва
- Винисиус: Трябва да държим повече топката и да не допускаме контраатаки
- Реал се отказва от Родри след споразумението с Бернардо Силва
- Барселона заплаши Перес със съд за клевета
- Тухел обмисля Белингам като централен нападател на Англия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]