Гризман, Годин и Коке се опитали да уговарят Ернандес за Атлетико
Атлетико Мадрид продължава да преговаря за удължаване на договора със защитника Лукас Ернандес, съобщава AS.
Според публикацията, ръководството на мадридския клуб заедно със старши-треньора Диего Симеоне е провело среща с френския играч в навечерието на мача от 17-ия кръг на Примера дивисион с Еспаньол (1: 0). Някои от ключовите играчи на Атлетико, като Антоан Гризман, Диего Годин и Коке, също са взели участие в преговорите. Те се опитали да разубедят Ернандес да се откаже от решението си да напусне клуба, но 22-годишният бранител останал непреклонен.
Ръководството на Атлетико смята, че трета страна оказва натиск върху Ернандес. По-рано Симеоне изрази надежда, че защитникът ще остане в отбора.
Ернандес е възпитаник на Атлетико. По-рано се съобщаваше, че Байерн Мюнхен ще привлече играча през следващото лято.
- Атлетико търси заместник на Гризман – три имена на масата
- Симеоне остава в Атлетико поне до 2027 година
- Атлетико и Симеоне обсъждат нов договор
- Атлетико ще подаде жалба срещу съдийството в дербито с Реал
- Атлетико недоволен наказанието на Валверде след дербито с Реал
- Йоренте: Искам да завърша кариерата си в Атлетико
- Атлетико иска да задържи Алварес с нов договор и рекордна заплата
- Атлетико Мадрид се колебае за трансфера на Ромеро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]