Перес помоли Солари да поправи отношенията си с Иско
Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес поиска от старши- треньора Сантяго Солари да подобри отношенията си с полузащитника Иско, съобщава Marca.
Според медията, това се е случило по време на съвместна коледна вечеря на футболните и баскетболни отбори на клуба. Перес разговаря със Сантяго, а след това говори с Иско, изразявайки подкрепата си.
По-рано се съобщава, че съществува голямо напрежение между Солари и Иско. Според някои доклади, Солари е недоволен от играча заради наднорменото му тегло след операцията по отстраняване на апендицита.
През този сезон 26-годишният Иско проведе 11 мача в испанското първенство, стана автор на една гол и отбеляза две асистенции.
- Реал Мадрид готви оферта от 150 милиона евро за Майкъл Олисе
- Флорентино Перес протегна ръка към опонентите си след изборната победа
- Флорентино Перес: Реал Мадрид винаги е принадлежал и ще принадлежи на своите членове
- Флорентино Перес спечели изборите в Реал Мадрид с 65% от гласовете
- Официално: Флорентино Перес обяви завръщането на Жозе Моуриньо в Реал Мадрид
- Флорентино Перес: Днес победи Реал Мадрид
- Флорентино Перес: Битката за 16-ата Шампионска лига започва още днес
- Официално: Флорентино Перес спечели изборите и остава начело на Реал Мадрид до 2030 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]