Симеоне: Барселона е най-добрият отбор в света
Старши - треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне сподели мнение за предстоящия мач с Барселона от 13-я кръг на Примера дивисион.
“Продължавам да мисля, че Барселона е най-добрият отбор в света в последните години, макар че в Европа не показва постоянство. Ако Коутиньо и Малкъм играят, те ще имат повече бързина. Съперникът разполага с много възможности. Артуро Видал може да замени Ракитич. Те играят с различни футболисти, но запазват стила си.
Говорихме с Хил Марин за новия ми договор, но все още няма нищо конкретно. Не сме обсъждали финансови параметри и за продължителност. Лъжа е всичко, което се говори. Имам по-голяма енергия, отколкото когато пристигнах в клуба", заяви Симеоне.
- Барселона ще търси чудото срещу Атлетико Мадрид
- Флик вярва в чудо: Барса може да направи обрат срещу Атлетико
- Симеоне преди реванша: Ние сме там, където искаме да бъдем
- Левандовски пропуска реванша с Атлетико за Купата заради фрактура
- Атлетико изтръгна победата от Овиедо с гол в 90+4-та минута
- Атлетико Мадрид: Краят на една епоха?
- Анонс на 26-ти кръг на Примера дивисион – срещите в събота
- Сьорлот: Трябва да продължим по този начин
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]