Витоло: Меси щеше да е най-добър в света и с един крак
Полузащитникът на Атлетико Мадрид Витоло в навечерието на мача с Барселона от 13-ия кръг на Примера дивисион сподели мнението си за нападателя на каталунците Лионел Меси.
"Меси ще бъде най-добрият футболист в света дори без един крак. Той е футболист, който решава изхода от мачовете благодарение на индивидуалните си умения, дори и да не е готов на сто процента. Лионел може да играе решаваща роля на терена абсолютно във всяка среща, в която участва", заяви Витоло.
Мачът Атлетико - Барселона ще се проведе на стадион "Уанда Метрополитано" на 24 ноември.
- Атлетико търси заместник на Гризман – три имена на масата
- Симеоне остава в Атлетико поне до 2027 година
- Атлетико и Симеоне обсъждат нов договор
- Атлетико ще подаде жалба срещу съдийството в дербито с Реал
- Атлетико недоволен наказанието на Валверде след дербито с Реал
- Йоренте: Искам да завърша кариерата си в Атлетико
- Атлетико иска да задържи Алварес с нов договор и рекордна заплата
- Атлетико Мадрид се колебае за трансфера на Ромеро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]