Барселона може да привлече Давид Луис
Защитникът на Челси Давид Луис може да премине в Барселона през януари. Контрактът на играча с Челси изтича в края на настоящия сезон и по-рано се съобщаваше, че бразилецът няма намерение да подпише нов договор, заради значителното понижение на заплатата, което "сините" предлагат.
Трансферната сума, която се очаква да поиска английският клуб е 25 милиона евро. Досега през сезона Луис е изиграл 14 мача за Челси и не е вкара гол.
- Морган Роджерс: В Челси ще трябва да се уча, да се адаптирам и да свикна с по-доминиращия стил
- Тод Боели и Марк Уолтър са близо до оттегляне от Челси
- Манчестър Сити подновява преговорите за Енцо Фернандес
- Михаил Мудрик готов да напусне Челси под наем заради игрова практика
- Морган Роджерс разкри защо с Коул Палмър могат да се допълват отлично
- Михаил Мудрик разказа как е тренирал по време на допинг наказанието
- Ева Карнейро реагира на думите на Жозе Моуриньо за скандала в Челси
- Ева Карнейро реагира на думите на Жозе Моуриньо за скандала в Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]