Атлетико Мадрид спаси точката срещу Ейбар
Атлетико Мадрид отново разочарова феновете си. В днешния мач от кръга на Примера дивисион столичният тим едва се докопа до точката при домакинството си на Ейбар - 1:1. “Дюшекчиите" трябва да са доволни и на равенството, тъй като бяха близо до поражение.
Атлетико все пак стигна до важен гол, дело на дебютиращия юноша на клуба Борха Гарсес Морено дълбоко в добавеното време. Преди това Серхи Енрик беше извел гостите напред в резултата с попадение в 87-ата минута.
В крайна сметка хората на Диего Симеоне остават само с една победа от четири кръга. Атлетико рискува да се озове на 7 точки зад лидерите Барселона и Реал Мадрид, ако по-късно днес те спечелят своите срещи.
- Атлетико ще спечели на Катедралата
- Атлетико Мадрид, Селта и Компостела се включиха в кампанията за Любо Пенев
- Барса загуби Олмо до края на годината
- Барса увеличи преднината си в Ла Лига
- Барселона ще прекърши Атлетико
- УЕФА обяви за санкции срещу Атлетико
- Атлетико Мадрид постави нов рекорд от приходи
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
762
КОМЕНТАРИ
15.09.2018 в 16:36
Какви шампиони ще стават като до десети кръг ще са 10 точки назад. Симеоне не може за практикува креативен футбол! В момента имат качество ,но не може за иска от тези футболисти да играят По неговите разбирания.