Лопетеги: Ковачич тренира с отбора, няма никаква стачка
Старши-треньорът на Реал Мадрид Хулиен Лопетеги коментира появилата се информация, съгласно която полузащитникът на мадридчани Матео Квоачич бойкотира тренировките в опит да инициира изходящ трансфер.
"По време на предсезонната подготовка ние набрахме добра кондиция. Доволен съм от отношението на играчите на тяхната настройка. Ние продължаваме нашата работа. Нямам съмнения, че Модрич ще продължи да играе за нашия клуб. Той е щастлив тук. Разговарях с играча и президента на Реал по тази тема.
Що се отнася до Ковачич, аз не разбирам какво въобще се говори. Не знам за никаква стачка и бойкот на тренировките. Той продължава усилено да тренира, както обикновено го прави. Ние нямаме никакви проблеми с него", заяви Лопетеги за Marca.
- Жозе Моуриньо разкри защо беше с насинено око по време на мача на Реал Мадрид
- Реал продаде Хакобо Ортега на Страсбург за рекордните €10 млн
- Родриго няма да се завърне на терена преди началото на 2027 година
- Жозе Моуриньо иска още две нови попълнения в Реал Мадрид
- Ще успее ли Моуриньо да свали Барса от трона? Анонс на новия сезон в Ла Лига
- Килиан Мбапе: Уверен, что през този сезон отново ще печелим трофеи
- Шестте най-токсични и безмилостни треньорски позиции във футбола
- Ян Диоманде: Когато Реал Мадрид ти се обади, не можеш да кажеш не
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]