Барселона обяви, че Дине е получил разрешение да напусне клуба
Пресслужбата на Барселона в Туитър съобщи за това, че защитникът на отбора Люка Дине е получил разрешение да напусне клуба. Днес френският футболист се е отправил към столицата на Каталуния, за да реши въпроса относно своето напускане на клуба.
По-рано мениджърът на Евертън Марко Силва потвърди информацията за интереса на клуба към Дине. Според думата на специалиста, трансферът на французина трудно ще бъде осъществен, но клубът ще се опита да го направи.
През миналия сезон Дине взе участие в 12 мача от Примера дивисион, в които се отчете с две асистенции.
- Флик: Искаме да спечелим Суперкупата
- Енрике и Валверде дадоха показания по делото Негрейра
- Карвахал коментира думите на Ямал
- Флик: Ние сме Барселона и искаме да спечелим всичко
- Барса – Реал Мадрид: Зрелищна битка, с над 4 гола
- Тебас обвини Cloudflare в провал в борбата с пиратството
- Травмата на Тер Щеген не е сериозна
- Барса отнесе Атлетик и е на финал за Суперкупата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]