Валверде поиска капитана на Порто
Полузащитникът на Валенсия Даниел Парехо може да продължи кариерата си в Барселона, съобщават испански източници. Според информациите, от привличането на капитана на "прилепите е заинтересован лично наставникът на каталунците Ернесто Валверде, който е на мнение, че Парехо идеално би се вписал в игровия модел на отбора.
Специалистът вече се е обърнал към ръководството на Барселона с молба да привлече играча, но проблем може да стане цената на Даниел. В контракта на халфа е записана опция за откупване в размер на 50 милиона евро, което не се харесва на Барселона. Шампионите твърдо стоят на позицията, че Валенсия трябва да свали цената.
През миналия сезон 29-годишният футболист записа участие в 34 мача от Примера дивисион, в които вкара 7 гола и отдаде 7 асистенции.
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- В Интер се усмихнали на оценката на Барса за Бастони
- Пике подкрепи Кубарси след червения картон срещу Атлетико
- УЕФА наказа съдията на Барселона – Атлетико
- Куман: Барселона е прекалено зависима от Ямал и Рафиня
- Жерар Мартин: Червеният картон промени всичко
- Лукман: Голът след червения картон бе ключов момент
- Тиери Анри: Това не бе червен картон за Кубарси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]