Барса е готова да похарчи 150 милиона за Погба
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед и на националния отбор на Франция Пол Погба може да продължи кариерата си в Барселона, съобщава Sport. Според информацията, испанският шампион разглежда варианта с френския национал, ако се провалят сделките с Рабио или Де Йонг. Съобщава се, че каталунците са готови да платят 150 милиона евро, за да закупят Погба, който стана световен шампион с отбора на Франция.
Слуховете за евентуално напускане на Пол се появиха през миналия сезон, след критиките на Жозе Моуриньо към своя подчинен. Французинът загуби титулярното си място в средата на сезона, но след това отново си върна позициите.
Тази новина идва малко, след като през миналата седмица в пресата се появиха информации, че агент Мино Райола, представляващ интересите на Погба, се срещнал с представители на Барселона, за да им съобщи, че Пол е отворен за трансфер на "Камп Ноу".
През това лято Барселона вече се лиши от двама играчи от средата на терена в лицето на Паулиньо и Андрес Иниеста.
- Фърдинанд: Неймар умееше неща, които Меси и Роналдо не можеха
- Барселона следи Камбиасо, но Ювентус иска 50 млн. евро
- Левандовски не бърза с решението за бъдещето си в Барселона
- Саудитска Арабия атакува Касадо, но Барселона остава приоритет
- Левандовски: Все още не съм решил бъдещето си в Барселона
- Абделкарим – талант на Барселона, който се отличава и в училище
- Барса с минимален, но ценен успех срещу коравия Райо
- Барселона ще прелети през Райо Валекано
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]