Реал Мадрид обяви за договореност по трансфера на Одриосола
Реал Мадрид обяви на своя официален сайт, че се е договорил с Реал Сосиедад за трансфера на защитника Алваро Одриосола. Според информацията, 22-годишният футболист ще премине медицински изследвания, след което ще подпише контракт с Реал до 2024 година.
Други подробности не се съобщават, но по-рано днес в испанската преса се съобщаваше, че трансферът ще струва на Кралския клуб 40 милиона евро. Главен инициатор на сделката е новият наставник на "бланкосите" Хулиен Лопетеги, който отлично се познава с Одриосола от съвместната им работа в националния отбор на Испания.
През изминалия сезон Одриосола проведе 35 мача в Примера дивисион, в които се отчете с 4 асистенции.
- Ендрик: Говорих с Анчелоти за Лион
- Челси е готов да плати 160 млн. за Жуниор
- Белингам иска от Реал Мадрид да привлече халф от Висшата лига
- Реал Мадрид вкара 5 на Бетис
- Мбапе е играл 270 минути с контузия на ставата
- Реал Мадрид може да плати 40-45 млн. за 19-годишен халф
- Реал Мадрид се надява да се възползва от ситуацията с договора на Родри
- Реал Мадрид ще стартира годината с победа над Бетис
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]