Капарос за Ленгле: Барселона знае какво да прави
Спортният директор на Севиля Хоакин Капарос коментира слуховете за преговори с Барселона за защитника Клеман Ленгле. По-рано в испанската преса се появиха информации, че футболистът е отказал предложение на андалусците за нов контракт и сега клубовете ще преговарят за трансфера му.
"Севиля винаги е говорила, че ние няма да преговаряме за Клеман. Истина е, че Барселона се опита да започне преговори, но ние прояснихме нашата позиция: единствената възможност да бъде привлечен Ленгле е да се активира опцията за покупката му. Барселона знае какво да прави", заяви Капарос.
- Севиля назначи Луис Гарсия до 2027 година
- Севиля уволни Алмейда след серия от слаби резултати
- Валенсия нанесе тежък удар на Севиля и пое глътка въздух в битката за оцеляване (видео)
- Анонс на 29-ти кръг на Ла Лига
- Барселона гони четвърта поредна победа в Ла Лига срещу Севиля
- Анонс на 28-ми кръг на Ла Лига – срещите в неделя
- Ветераните решиха всичко: Севиля и Райо си поделиха точките
- Анонс на 27-ми кръг на Примера дивисион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]