Пике: В клуба ми имат телефона, ако някой е недоволен
Защитникът на Барселона Жерар Пике сподели мнение за информациите, че вицепрезидентът на клуба Жорди Местре е недоволен от това, че неговата компания е заснела клипа, чрез който нападателят на Атлетико Мадрид Антоан Гризман съобщава, че остава в клуба.
"Той ми има номера на телефона, ако иска да си поговори с мен. Винаги съм имал открити отношения с него, постоянно контактуваме. Ще си поговорим и ще решим този въпрос", заяви Пике.
- Барса променя позицията си за бъдещето на Рашфорд
- Барса се интересува от египетски талант
- Барса хвърли око на 15 -годишен нападател на Норич
- Флик: За всеки отбор двубоят срещу Барса е мачът на годината
- Барселона ще прекърши Виляреал
- Флик предпочита да изчака с новия договор
- Барса е готова да подпише с Грийнууд
- Лапорта: Реал говори за Барса, за да прикрие недостатъците си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]