Зидан: Играчите на Реал се отнесоха професионално към работата си
Старши-треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан сподели мнение за победата над Селта с 6:0 в мач от 37-я кръг на Примера дивисион, а също така коментира кой ще е най-големият проблем за него в навечерието на финала в Шампионска лига.
"Много важно бе да направим такава подготовка за финала, защото тренировките не могат да заместят истинските мачове. Играчите на Реал се отнесоха професионално към работата, вкараха шест гола и показаха отличен футбол.
Този мач беше важен и от друга гледна точка. С него с разделихме по най-добрия начин с феновете ни за този сезон. Да вкараш шест гола в последното си домакинство и да зарадваш агитката с добър футбол, е нещо важно.
Чудесно е, че всеки играч се намира в добра форма, но определено главата ще ме боли, когато трябва да избирам групата и титулярния състав за мача в Киев. Но по-добре така, всеки треньор мечтае за подобни дилеми. По-добре е всички да са готови на максимум и да мога да избирам от най-доброто", заяви Зидан.
- Флорентино Перес обсъди с Моуриньо евентуално завръщане в Реал
- Петиция за напускането на Мбапе от Реал събра над 11 милиона подписа
- Арбелоа няма да започне с Мбапе срещу Барселона
- Щабът на Мбапе отговори на критиките: Отдадеността му е безспорна
- Скандал на тренировка: Мбапе в конфликт с член на щаба на Реал
- Слухове за напрежение между Мбапе и Винисиус в Реал Мадрид
- Арбелоа: Очаква ни специален мач срещу Барселона
- Арбелоа: В Реал няма място за сравнения – нужни са отдаденост и колектив
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]