Атлетико се интересува от Бернат
Атлетико Мадрид проявява интерес към защитника на Байерн Мюнхен Хуан Бернат. Според испански източници, "дюшекчиите" са се заели с търсене на играч на позицията ляв защитник. Причината за това е предизвикана от постоянните травми на Филипе Луис през сегашния сезон.
Контрактът на Бернат с баварците е до средата на 2019 година.
Напомняме, че 25-годишният испанец попълни редовете на Байерн от Валенсия през 2014 година за сумата от 11 милиона евро.
По-рано се съобщаваше, че Ювентус има интерес към Бернат.
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Лапорта отговори на Атлетико за Хулиан Алварес: Офертата ни все още е на масата
- Атлетико Мадрид отказва продажбата на Хулиан Алварес
- Атлетико отряза Барселона за Хулиан Алварес
- Арсенал готви размяна: Гьокереш може да бъде ключът към трансфера на Хулиан Алварес
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Арсенал ускорява преговорите за Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес: Ще направим всичко, за да стане Меси отново световен шампион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]