Коща: Гризман няма как да си тръгне, той ме искаше тук
Нападателят на Атлетико Мадрид Диего Коща сподели мнение за бъдещето на съотборника си Антоан Гризман, който, според различни медии може да напусне клуба.
"Гризман знае, че той е много важен за отбора и ние го обичаме. Антоан все още е с нас. Надявам се, че той ще остане. На мен нищо е ми е казвал за това. Не мога да се меся в неговото бъдеще. Всеки трябва да приема решение, което смята оптимално за себе си.
Мисля, че Антоан ще остане. Веднъж той ми се обади и поиска да се върна в Атлетико, за да играем заедно. А сега си отива? Казах му, че така не може да бъде", заяви Коща.
- Атлетико Мадрид подаде жалба срещу Барселона заради Хулиан Алварес
- Атлетико Мадрид официално привлече Алехандро Грималдо
- Диего Симеоне настоява Атлетико да продаде Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес остава непреклонен: Иска само Барселона
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Атлетико Мадрид постигна договорка за Алехандро Грималдо
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Алварес не иска завръщане във Висшата лига, предпочита да остане в Атлетико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]