Зидан: Време е да се заемем с работа
Старши-треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан в навечерието на мача с Леванте от 22-я кръг на Примера дивисион заяви, че столичният отбор трябва сериозно да поработи, за да завърши успешно сезона.
"Време е да се заемем с работа. През първата ми година имахме три седмици работа и добре се справихме, подобрихме своята игра. Сега трябва да направим същото. Всички сме заедно в трудния момент. Винаги съм говорил, че моите играчи са концентрирани, а освен това аз се доверявам на своя щаб", заяви Зидан.
- Льобьоф: Палмър къде ще играе в Реал Мадрид?
- Ман Юнайтед е готов да плаща на Белингам по 15 млн. на годината
- Реал Мадрид определи кандидата за заместник на Алонсо
- Реал Мадрид няма да продължи с Алаба
- От Ал-Итихад не изключват трансфер на Винисиус в Саудитска Арабия
- Наполи се интересува от крило на Реал Мадрид
- Бивш съдия: Има тъмна страна на футбола
- В Ла Лига признаха за 10 грешки на съдиите и VAR
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]