Морено: В началото не исках да напускам Рома
Новият защитник на Реал Сосиедад Ектор Морено коментира своя трансфер в баския клуб. Напомняме, че 30-годишният мексикански футболист защитаваше цветовете на Рома, но през миналия месец премина в Реал.
"Искам да изразя благодарността на президента на Реал Сосиедад за неговите думи и проявения към мен интерес. Всичко се случи много бързо, но аз от самото начало нямах намерение да напусна Рома. Въпреки това, всичко се промени, когато се обади моят агент и ми каза за интереса на Реал Сосиедад. Знаех, че напускам велик клуб, но осъзнавах, е преминавам в друг велик клуб", заяви Морено.
Морено подписа контракт с Реал Сосиедад до лятото на 2021 година.
- Рома мечтае за сензационно завръщане на Салах
- Зеки Челик и Рома в задънена улица за нов договор
- Ваз донесе ценна победа на Рома срещу Лече
- Гасперини: Рома показа най-доброто и най-лошото си при отпадането от Болоня
- Италиано: Рома е по-добра във всяко отношение, но Болоня изкачи планина
- Резултати от мачовете в Лига Европа 2025/2026 на 19 март
- Болоня сломи Рома в голов трилър и ще срещне Астън Вила
- Комо победи Рома с 2:1 и се намеси в битката за Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]