Гигс: Бейл не иска да напуска Реал Мадрид
Старши-треньорът на националния отбор на Уелс Райън Гигс коментира слуховете за скорошно напускане на нападателя Гарет Бейл от Реал Мадрид.
"В последните месеци Бейл доказа, че е основополагащ играч за националния отбор. Разбира се, главното е тимът, но съставът има нужда от най-добрите футболисти, а Гарет е такъв. Вече разговаряхме с него. Бейл е щастлив в Реал и не иска да напуска клуба. Той знае с какво уважение към него се отнасят треньорите и ръководството, за това той иска да докаже на феновете на какво е способен", заяви Гигс.
- Арбелоа няма да започне с Мбапе срещу Барселона
- Щабът на Мбапе отговори на критиките: Отдадеността му е безспорна
- Скандал на тренировка: Мбапе в конфликт с член на щаба на Реал
- Слухове за напрежение между Мбапе и Винисиус в Реал Мадрид
- Арбелоа: Очаква ни специален мач срещу Барселона
- Арбелоа: В Реал няма място за сравнения – нужни са отдаденост и колектив
- Интер проявява интерес към Лунин, Реал иска 30 милиона евро
- Унай Емери сред вариантите за треньор на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]