След Ла Коруня, Реал отупа и Валенсия (видео)

Реал Мадрид се наложи с 4:1 при визитата си на Валенсия в среща от 21-ия кръг на Ла Лига. След около четвърт час игра Кристиано подаде към Марсело, а Бензема се включи с хубава асистенция за португалеца, който беше повален в наказателното поле. Самият Роналдо превърна отсъдената дузпа в гол и даде аванс на своя тим.

В 37-ата Мартин Монтия изблъска в гръб Бензема и съдията назначи втора дузпа. CR7 стреля силно и точно за 0:2. Малко след почивката "прилепите" върнаха поне за малко интригата. В 59-ата домакините Санти Мина се разписа с глава, заличавайки на първа греда след корнер.

В 84-ата Марсело и резервата Марко Асенсио комбинираха отлично по фланга, бразилецът получи топката и стреля към близкия ъгъл, а вратарят Нето не се намеси добре - 1:3. До края столични дори стигнаха до още един гол, дело на Тони Кроос, който фиксира крайния резултат.