Пуйол: Парите не са всичко във футбола
Бившият защитник на Барселона Карлес Пуйол сподели мнение за това, как може да се постигат успехи. Пуйол подчерта, че финансовите възможности не играят решаваща роля.
"Парите не са всичко във футбола, невъзможно е да се купуват трофеи. Нужна е структура и базова рабита. Има клубове, които похарчиха огромни пари за футболисти, но така и нищо не спечелиха. За да се сформира съответният отбор, са нужни идеи и ясен път. Например, Реал и Барселона вече дълго време работят достойно. Ето защо победите не са въпрос на пари", заяви Пуйол.
- В Ла Лига признаха за 10 грешки на съдиите и VAR
- Клубове от ВЛ могат да попречат на Барса да привлече Аке
- Лева: Сгреших за играчите от националния отбор
- Два клуба се прицелиха в капитана на Барса
- Юве и Барса се интересуват от защитник на Борнемут
- Ван Бастен: Ямал е най-добрият футболист в света в момента
- Барса може да се подсили със защитник от Висшата лига
- Реал Мадрид иска финансов отчет от Барса за периода 2010-2018 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]