Шефът на испанските съдии: Виянуева проведе много добър мач


Президентът на испанския съдийски корпус Викториано Санчес Арминио защити арбитъра Игнасио Иглесиас Виянуева, който не призна гола на нападателя на Барселона Лионел Меси в мача с Валенсия от 13-я кръг на Примера дивисион.
"На хората винаги им харесва да атакуват съдиите, а не да ги защитават. Иглесиас проведе много добър мач и възникна само един момент, който бе много труден. Нямаше да има никакво значение, даже да бе излязъл след мача и да каже, че го е пропуснал.
Разговарях с него в понеделник и знам през какво премина. Несправедливо е да се отнасят с него по този начин. Поободрихме го и му казахме да забрави за тази грешка. Той трябва да се усъвършенства и да продължи да работи в мачовете", заяви Армиано.
- Барса постави клубен рекорд по продажба на фланелки с номер 10
- Барса ще може да купи Рашфорд за 30+5 милиона
- Барса се насочи към талант от Флуминензе
- Лева е готов да се завърне в полския национален отбор
- Ясно е защо Барса отправи оферта за Рашфорд
- Ман Юнайтед прие условията на Барса за Рашфорд
- В Барса забелязват странно поведение на Тер Щеген
- Барса обяви отлагане на първия мач на реновирания „Камп Ноу”