В Реал Мадрид са недоволни от съдията на мача с Атлетико
В Реал Мадрид са недоволни от работата на главния съдия на мача с Атлетико Давид Борбалан, съобщава Marca. Според медията, след двубоя на "Ванда Метрополитен" през уикенда, от съблекалнята на "белите" са се чували викове срещу реферите от рода на: "Знаехме си, че той така ще работи". Напомняме, че във въпросния мач имаше два спорна момента, в които съдията спести дузпи срещу домакините - когато Люк Ернандес счупи носа на Серхио Рамос и за нарушение на Диего Годин.
Освен това в Реал са на мнение, че Стеван Савич е заслужавал червен картон при шпагата си срещу Тони Кроос, а Анхел Корея е трябвало да получи жълт картон, когато ритна топката в главата на лежащия Карим Бензема.
- Кошмар за Реал и Бразилия: Родриго аут за 10 месеца и пропуска Мондиал 2026
- Арбелоа след шока срещу Хетафе: Реал Мадрид няма да хвърли бялата кърпа
- Хетафе шокира Реал Мадрид и почти изхвърли „белите“ от битката за титлата
- Реал Мадрид обяви какво е състоянието на Мбапе
- Сатриано: Като дете мечтаеш да играеш срещу Реал Мадрид
- Моуриньо: Ако Престиани е виновен, кариерата му в Бенфика приключва
- Инфантино предлага червен картон за футболисти, които прикриват устата си
- Реал Мадрид ще надвие Хетафе лесно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]