Елгера: Имам съмнения, относно перспективите пред Атлетико и Реал Мадрид
Бившият защитник на Реал Мадрид Иван Елгера заяви, че е обезпокоен от текущата форма на бившия си отбор, както и от тази на Атлетико Мадрид. Двата столични тима заемат трето и четвърто място в класирането на Примера дивисион, а на 18 ноември ще се срещнат помежду си в мач от 12-я кръг на първенството в Примера дивисион.
"Имам съмнения по повод перспективите на двата отбора. Преминаването на новия стадион струва много скъпо на Атлетико. "Висенте Калдерон" за тях бе нещо като свято място. Освен това се безпокоя за Реал, макар че отборът имаше много контузени футболисти. Барселона и Валенсия изглеждат много мощно, за това може да се предположи, че който загуби дербито, той ще изпита силна криза", заяви Елгера.
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
- Родри отказал нов договор с Манчестър Сити, Реал Мадрид е все по-близо
- Реал Мадрид готви оферта за Родри
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Реал Мадрид започна преговори с агентите на Родри
- Федерико Валверде: Ще използвам всяка секунда, за да се уча от Жозе Моуриньо
- Флорентино Перес блокира евентуален трансфер на Родри в Реал Мадрид
- Реал Мадрид проявява интерес към световния шампион Феран Торес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]