Марсело и Модрич се сдърпали по време на мача с Хирона
По време на срещата от десетия кръг на Примера дивисион между Хирона и Реал Мадрид е възникнал конфликт с участието на футболисти от гостуващия отбор. Според информация на Cuatro, Марсело и Лука Модрич обменили остри думи на висок тон, обвинявайки се в лоша игра.
Хърватският полузащитник бил много недоволен от действията на бразилеца и в един от епизодите в мача му предявил своите претенции. Марсело веднага отговорил: "Ти ми казваш, че съм се провалил? А нима ти не допускаш грешки?".
Напомняме, че столичани поведоха с 1:0 срещу новака в елита, но след това допуснаха два гола и претърпяха поражение с 2:1.
- Александър-Арнолд спрян от полицията след среща с фенове в Мадрид
- Енцо Фернандес намекна за Реал: Бих искал да живея в Мадрид
- Родри: Думите ми бяха извадени от контекста
- Под въпрос: Винисиус може да пропусне мача с Хърватия
- Хьонес: Шансовете срещу Реал са 50 на 50
- Нойер се завръща навреме за сблъсъка с Реал Мадрид
- Арбелоа затяга режима в Реал преди решаващата част от сезона
- Галярдо: Клоп ще поеме Реал Мадрид от лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]