Валверде: Коутиньо? Не искаме преговорите да станат достояние на всички
Старши-треньорът на Барселона Ернесто Валверде не потвърди, но и не отрече информацията, че клубът има намерение да привлече полузащитника на Ливърпул Филипе Коутиньо. Напомняме, че през последните седмици темата с евентуален трансфер на бразилеца в каталунския клуб отново стана актуална, а вчера известният испански журналист Гилем Балаге, който цяло лято повтаряше, че Коутиньо ще остане в Ливърпул, а след това настояваше, че Барселона няма да прави опит за привличане на играча през зимата, внезапно промени позицията си, заявявайки за намерението на испанците да предложат 80 милиона евро за бразилеца през зимата.
"Коутиньо? Ако имаме някакъв интерес към даден играч, ние не искаме преговорите да станат достояние на медиите. В дадения момент ме безпокоят играчите от моя отбор", заяви Валверде.
- Барселона пред дилема: оферта от 90 млн. евро за Рафиня от Саудитска Арабия
- Марота потвърди интереса на Барселона към Бастони
- Барселона елиминира Байерн и ще спори с Лион за трофея в ШЛ
- Барселона на крачка от титлата след победа над Осасуна
- Ювентус води преговори за Левандовски
- Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
- Анонс на 34-ти кръг на Ла Лига - срещите в събота
- Барса може да привлече бразилец вместо Бастони
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]