Симеоне: Няма смисъл да се сравнява Меси с Марадона
Старши-треньорът на Атлетико Мадрид Диего Сиемоне отказа да направи сравнение между нападателя на Барселона Лионел Меси и легендата на аржентинския и световен футбол Диего Марадона.
"Докато Меси играе в Барселона, този отбор винаги ще е опасен. Те винаги имат един коз в повече, отколкото всички останали. Няма смисъл да се сравнява Меси с Марадона, те представляват различни епохи във футбола", заяви Симеоне.
Освен това аржентинецът е на мнение, че най-силният състав в света към момента е Реал Мадрид: "Реал - това е най-добрият отбор в света, те имат забележителен състав", добави специалистът.
- Арсенал проведе неофициални разговори с Алварес
- Атлетико ще се справи с Пиратите
- Галатасарай и Атлетико споделиха точките
- Симеоне: Не се притеснявам за Алварес
- Ясни са двойките от 1/4-финалите за Купата на Испания
- Атлетико стигна до успеха срещу Алавес
- Атлетико е готов да се бори с Ман Юнайтед за халф
- Аталанта обяви трансфера на Распадори
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]