Балаге: Кейн в Барса? Някой иска да си увеличи тиража
Известният испански журналист Гилем Балаге изрази увереност, че нападателят на Тотнъм Хари Кейн няма да премине в Барселона. По-рано през седмицата в каталунската преса се появиха информации, че "блаугранас" е хвърлил око на англичанина. Балаге е на мнение, че това е просто начин за търсене на евтина сензация.
"Някой иска да си увеличи тиража. Барселона не може да закупи Кейн. Те не могат да си позволят този трансфер, но през следващите години ще им се наложи да помислят за нов нападател. Суарес не по най-добрия начин започна сезона, защото форсира възстановяването си след травмата, за да успее за мачовете на Уругвай. Сега той плаща сметката за това, не успявайки да набере нужната форма. Няма съмнение, че Кейн е играч от световна класа. Той постоянно вкарва в един от най-силните отбори на Англия. Но докато Почетино е в Тотнъм, Хари никъде няма да отиде", заяви Балаге.
- Марота потвърди интереса на Барселона към Бастони
- Барселона елиминира Байерн и ще спори с Лион за трофея в ШЛ
- Барселона на крачка от титлата след победа над Осасуна
- Ювентус води преговори за Левандовски
- Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
- Анонс на 34-ти кръг на Ла Лига - срещите в събота
- Барса може да привлече бразилец вместо Бастони
- Девет месеца затвор за расизъм срещу Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]