Перес: Съдийството в Испания трябва да се подобри
Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес изрази недоволството си от съдийството в първия мач от Суперкупата на Испания с Барселона, в който нападателят Кристиано Роналдо бе изгонен за два жълти картона за симулация и сваляне на фланелката. Напомняме, че след това португалецът блъсна главния съдия и в резултат получи наказание от 5 мача.
"Съдийството трябва да се подобри. Понякога, както в мача с Барселона - Реал, то не съответства на високото ниво. Никога не съм се изказвал лошо за съдиите и не съм говорил с президента на Федерацията, че те постъпват несправедливо с Реал. Казах, че след такъв голям мач няма нужда повече да говорим за съдийството", заяви Перес.
- Реал Мадрид е лидер по приходи от телевизионни права
- Синът на Анчелоти може да замени Шаби Алонсо в Реал Мадрид
- Мбапе може да подпише с техническия спонсор на Реал Мадрид
- Реал Мадрид с неубедителна победа над Севиля (видео)
- Хоселу за Алонсо: Изискванията в Реал са различни от тези в Байер
- Лапорта: Реал говори за Барса, за да прикрие недостатъците си
- Пламен Андреев: Мечтата ми е да играя срещу Реал Мадрид
- Мбапе е близо до изравняване на постижение на Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]