Барса се прицели в полузащитник на Олимпик Марсилия
Старши-треньорът на Барселона Ернесто Валверде проявява интерес към полузащитника на Олимпик Марсилия Максим Лопес, съобщава Мундо Депортиво. Съгласно информацията, играта на 19-годишния футболист много се харесва на щаба на каталунския тим. Барселона е следила представянето на Лопес през целия минал сезон.
Съобщава се, че представители на Барселона вече са се срещнали с агента на Лопес в края на август, за да разберат, как се играчът се отнася към идеята за възможен преход в лагера на каталунците. Самият Лопес е почитател на философията на играта на Барселона.
Контрактът между Лопес и Марсилия е до лятото на 2021 година.
- Ибра призна пред детектор на лъжата: Не съм простил на Гуардиола
- Реал Мадрид поиска от УЕФА да възобнови делото срещу Барселона по случая „Негрейра“
- Рафиня тренира отделно след изтощението срещу Мароко
- Фенове на Барселона освиркваха Кукурея след трансфера му в Реал
- Ямал след ремито с Кабо Верде: Това е дълъг турнир, целта ни е далеч напред
- Пике разкритикува Кукуреля за трансфера му в Реал Мадрид
- Барселона печели над 1,3 млн. евро от трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Кубарси: Пуйол ме съветва винаги да остана верен на себе си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]