Де Роси: Може да отида в Реал
Полузащитникът на Рома Даниеле Де Роси сподели, че има възможност да премине в Реал, но само ако клубът го продаде. Нещо, което може би няма да се осъществи, като треньорът на вълците Клаудио Раниери вече каза, че всяка оферта към италианския национал ще бъде отклонена. На лагера на италианския национален тим в Сестриере Де Роси съобщи пред пресата на Апенините, че няма нищо против да работи заедно с евентуалния бъдещ наставник на Реал Жозе Моуриньо.
"Реал ли? Ако Рома приеме предложение за мен поради каквато и да е причина, тогава ще замина за Испания", каза Де Роси.
"Не мога просто да спра да играя. Ако това се случи, то ще бъде огромна саможертва от моя страна и от тази на отбора ми. Що се отнася до Италия никога няма да се присъединя към друг клуб освен сегашния ми", коментира италианецът.
Но преди римските тифози да почнат да се притесняват за бъдещето на Де Роси, наставникът на Рома побърза да успокои страстите.
Попитан за това, дали 26-годишният халф ще бъде пуснат да отиде в Реал при неустоима оферта, Раниери заяви пред "Il Romanista": "Де Роси няма да ходи никъде."
АЛЕКСАНДЪР ПАВЛОВ
- Тоти е все по-близо до завръщане в Рома по настояване на Гасперини
- Рома официално откупи Дониел Мален от Астън Вила
- Рома се завърна в Шампионската лига след победа над Верона
- Рома с огромна крачка към Шампионска лига след победа над Лацио
- Астън Вила подготвя офанзива за Матиас Суле след трансфера на Мален в Рома
- Пауло Дибала намекна за раздяла с Рома
- Рома измъкна драматична победа над Парма
- Грандове от Испания и Англия следят защитник на Рома