Сър Алекс: Ювентус е алтернатива, но Реал ще доминира в следващите години
Бившият мениджър на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън сподели мнение за това кой ще е най-силният клубен отбор в света през следващите няколко години.
"Сега е много трудно да победиш Реал. Ако те останат сплотени, в следващите три-четири години ще продължават да бъдат най-силни. Ювентус е добра алтернатива, но Реал доминира и показва добра игра", заяви Сър Алекс.
Напомняме, че Реал Мадрид под ръководството на Зинедин Зидан успя в два поредни сезона да спечели Шампионска лига. Това се случва за първи път в историята на турнира.
- Камавинга разкри изненадващите „подаръци“ от Арбелоа
- Съблекалнята на женския отбор на Барса все още не е готова за мача с Реал Мадрид
- Реал Мадрид връща трима футболисти през лятото
- Почетино отрече преговори с Тотнъм и Реал Мадрид
- Реал Мадрид следи нападател на Ливърпул след силен сезон
- Тухел няма да рискува Белингам срещу Япония
- Александър-Арнолд спрян от полицията след среща с фенове в Мадрид
- Енцо Фернандес намекна за Реал: Бих искал да живея в Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]