Барселона ще направи последен опит да подпише с Коутиньо
Барселона все още не е загубила надежда да получи полузащитника на Ливърпул Филипе Коутиньо, съобщава Мундо Депортиво. Съгласно информация на каталунското издание, футболистът и обкръжението му са в минорно настроение, защото са убедени, че мърсисайдският клуб с нежелание преговаря с вицешампионите на Примера дивисион.
Съобщава се също така, че в каталунския клуб са наясно, че бразилският футболист е положил немалко усилия да осъществи трансфера си в лагера на "блаугранас", след като е разговарял с мениджъра си Юрген Клоп и подаде молба за трансфер. Изхождайки от всичко това, Барселона има намерение отново да разговаря с Ливърпул.
Вчера неофициални испански източници съобщиха, че Барселона ще се опита да осъществи контакт с Ливърпул по време на церемонията по тегленето на жребия за груповата фаза на Шампионска лига, която ще се проведе в петък. Други източници обаче информираха, че Барселона няма да прави повече оферти за бразилеца.
Напомняме, че последното предложение на каталунците за Коутиньо е в размер на 129 милиона евро.
- Ван Бастен: Ямал е най-добрият футболист в света в момента
- Барса може да се подсили със защитник от Висшата лига
- Реал Мадрид иска финансов отчет от Барса за периода 2010-2018 г.
- Рашфорд: Искам да остана в Барселона
- Барса се срещна с агентите на Гехи
- Тебас: Реал Мадрид е срещу всички
- Реал Мадрид е лидер по приходи от телевизионни права
- Барса зарадва феновете за празниците с победа над Виляреал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]