Барселона има намерение да увеличи предложението за Дембеле
Барселона планира да предприеме още един опит, за да се договори с Борусия Дортмунд за трансфера на нападателя Усман Дембеле. Според информация на радиостанция RAC1, каталунците ще отправят поредната оферта в размер на 140 милиона евро. Напомняме, че Барселона предложи за нападателя 90 милиона евро и още 40 милиона евро под формата на бонуси, но получи отказ.
Дембеле е отстранен от тренировките на отбора. По-рано се появи информация, че играчът се намира в Париж и чака решението на клуба, но това не отговаря на истината, което бе потвърдено от старши-треньорът на Борусия Дортмунд Петер Бош.
"В момента играчът се намира в Дортмунд, въпреки съобщенията, които твърдят обратното", заяви Бош.
- Анонс на 26-ти кръг на Бундеслигата – срещите в събота
- Борусия Дортмунд се разделя със Зюле и Йозджан след края на сезона
- Ковач за бъдещето на Шлотербек: Това е решение на клуба и играча
- Борусия Дортмунд удължи договора на Феликс Нмеча до 2030 година
- Интер атакува Юлиан Брандт, след като Дортмунд го пуска без пари
- Дортмунд победи Кьолн с човек повече, кризата на „козлите“ се задълбочава (видео)
- Анонс на 25-ти кръг на Бундеслигата – срещите в събота
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]