Още една звезда на Реал е заподозрян в укриване на данъци
Още една звезда на Реал Мадрид може да се сблъска с испанския съд заради данъчни измами. Според неофициални източници, прокуратурата на Испания възнамерява да инициира в близко време разследване по отношение на действията на полузащитника на клуба Хамес Родригес.
Според първоначални сведения, данъчните органи са на мнение, че 25-годишният футболист, който има договори с Adidas, Rexona, Pepsi, Huawei, Calvin Klein и Bimbo, за времето на своята игра за Реал Мадрид е скрил от данъчните органи доходи на стойност 21 милиона евро.
- Реал Мадрид с важна победа в Страната на баските
- Алонсо: Нищо не ме изненадва
- Антонио Рюдигер може да премине в Галатасарай
- Хаман: Реал Мадрид пропиля потенциала на Алонсо
- Реал Мадрид ще се наложи над Алавес
- Флик: Не искам да говоря за Реал Мадрид
- Щутгарт се интересува от нападател на Реал Мадрид
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]