Барса и Меси се разбраха за новия договор
Нападателят на Барселона Лионел Меси се договори с ръководството на клуба за нов договор, съобщава радио Cadena SER, като тази информация не е потвърдена от официален източник. Съобщава се, че контрактът ще бъде за 3+1 години, а аржентинецът ще получава по 30 милиона евро на сезон. Опцията за откупване на договора е в размер на 400 милиона евро.
Напомняме, че настоящето съглашение между страните изтичаше през лятото на 2018 година и имаше много спекулации около подновяването му, заради продължителността на преговорите.
Официалното подписване на новия договор ще стане след 30 юни.
- Интер постави цена от €60 млн за Бастони – Барселона вече действа
- Атлетико Мадрид – Барселона: Дерби с огромен заряд на „Метрополитано“
- Човекът, който продължава да променя футбола
- Флик: Срещу Атлетико трябва да сме много по-прецизни
- Лапорта: Флик заслужава нов договор, но ще решим след сезона
- Бастони все по-близо до Барселона
- Шейн Клуйверт поднови с Барселона до 2028 година
- Барса разгроми Реал Мадрид с 6:0 и е на полуфинал в ШЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]