Агентът на Роналдо опроверга обвиненията за изнасилване
На официалния сайт на компанията Gestifute, която принадлежи на агент Жорже Мендеш, представляващ интересите на нападателя на Реал Мадрид Кристиано Роналдо, се появи изявление по повод днешната публикация в Spiegel. Напомняме, че изданието публикува информация, съгласно която Роналдо е платил 375 000 долара, за да избегне обвинение в сексуално насилие.
"Немският вестник Spiegel днес публикува обширен доклад за предполагаеми обвинения в изнасилване по адрес на Роналдо, което се е случило преди почти осем години. Това е част от журналистическа фантастика. Предполагаемата жертва отказва да се идентифицира и да потвърди тази история. Целият сюжет на доклада е основан на неподписани документи и въображаемо писмо, което е било написано от предполагаемата жертва и кеото Роналдо никога не е виждал.
Информацията на това издание е лъжа. Роналдо ще излезе срещу това издания с всички средства, които има в свое разположение. Обвиненията в насилие са отвратителни и възмутителни и не могат да останат безнаказани", се казва в изявлението.
- Мбапе: Знаех, че Меси ще вкара, той винаги бележи
- Скаути на Реал Мадрид наблюдаваха марокански талант на Мондиал 2026
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Арда Гюлер се извини на турските фенове след ранното отпадане от Мондиал 2026
- Винисиус: Искам да направя много повече за националния отбор на Бразилия
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Кукуреля: Искам да спечеля Шампионската лига с Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще получи 20 милиона евро от трансфера на Виктор Муньос в Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]