Сампаоли: Не мисля за националния на Аржентина
Наставникът на Севиля Хорхе Сампаоли опроверга информацията, че може да оглави националния отбор на Аржентина в случай, че Едгардо Бауса бъде уволнен от поста старши-треньор на "албиселесте".
"Мисля, че такъв вариант ще е несправедлив за всички. Сега с отбора работи треньор, който го пое в трудно време. Към момента съм концентриран само върху работата в първенството на Испания. Нямам никакви контакти с асоциацията на Аржентина", заяви Сампаоли.
- Севиля назначи Луис Гарсия до 2027 година
- Севиля уволни Алмейда след серия от слаби резултати
- Валенсия нанесе тежък удар на Севиля и пое глътка въздух в битката за оцеляване (видео)
- Анонс на 29-ти кръг на Ла Лига
- Барселона гони четвърта поредна победа в Ла Лига срещу Севиля
- Анонс на 28-ми кръг на Ла Лига – срещите в неделя
- Ветераните решиха всичко: Севиля и Райо си поделиха точките
- Анонс на 27-ми кръг на Примера дивисион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]