Коентрао: Сега не съм в състояние да играя за Реал Мадрид
Защитникът на Реал Мадрид Фабио Коентрао разказа за своето положение в клуба.
"Сега не съм в състояние да играя за Реал Мадрид. искам да си върна най-добрата форма през следващия сезон. Контрактът ми с клуба изтича през 2019 година. Ако те разчитат на мен - отлично. Ако ли не - аз ще избера свой път", заяви Коентрао.
"Може би връщане в Поругалия ще ми помогне да се върна на предишното си ниво на игра. Всички ние трябва да признаем своите ограничения и точно сега клубът иска от мен такова ниво на футбола, на което аз не се намирам. Надявам се, че ще мога да играя още 3-4 години на високо ниво. Знам, че това е възможно", заяви Коентаро.
- Телевизията на Реал Мадрид нападна съдията от мача със Селта
- Ман Сити ще надиграе Реал в Мадрид
- Алонсо: Загубихме три точки, но пътят е дълъг
- Алонсо: Не получихме това, на което се надявахме
- Алонсо: Борим се за три точки срещу Ман Сити
- Стана ясно защо Карерас бе изгонен
- Бъдещето на Винисиус влияе върху летните трансфери на Реал Мадрид
- Алонсо: Решението на съдията ни извади от равновесие
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]