Карвахал: Ухилих се до уши, когато разбрах, че Реал ме иска
Защитникът на Реал Мадрид Даниел Карвахал разказа за емоциите си, когато е разбрал, че испанският гранд желае да го върне в своите редици. Напомняме, че испанецът попълни редовете на Байер Леверкузен през 2012 година, подписвайки петгодишен договор. Реал обаче си запази правото да върне своя възпитаник за сумата от 6.5 милиона евро.
"Реал продължи да следи играта ми, аз се представях достойно. Помня, как обядвах с представителите на Реал, за да осъществим връщането ми обратно. Бях се усмихнал до ушите, когато разбрах, че искат да ме върнат", заяви Карвахал.
- Скаути на Реал Мадрид наблюдаваха марокански талант на Мондиал 2026
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Арда Гюлер се извини на турските фенове след ранното отпадане от Мондиал 2026
- Винисиус: Искам да направя много повече за националния отбор на Бразилия
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Кукуреля: Искам да спечеля Шампионската лига с Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще получи 20 милиона евро от трансфера на Виктор Муньос в Ливърпул
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]