Иниеста: Отначало не исках в Барселона
Полузащитникът на Барселона Андрес Иниеста призна, че отначало не е искал да приеме офертата на каталунците и да напусне родния Албасете на 12-годишна възраст. В крайна сметка испанецът е дал съгласието си и е преминал в Ла Масия, за да се превърне в последствие в едно от големите имена на Барселона.
"Отначало на исках да приема поканата на Барселона, а моят клуб отговори с отказ. Предпочитах да остана със семейството си, отколкото да отида надалече и да живея без тях. Но изминаха няколко седмици, разговарях с баща си и започнах да гледам на нещата по друг начин. С баща ми бяхме много близки. Знаех, че по принцип е прав, когато ми даваше съвети", заяви Иниеста.
- Рафиня пропуска мача с Шотландия, в Бразилия се надяват да бъде готов за осминафиналите
- Притеснение за Бразилия: Рафиня започна лечение след контузия на Световното първенство
- Кристенсен остава в Барселона до 2028 година след значително намаление на заплатата
- Съблекалнята на Барса иска Алварес: Гави, Араухо и Кубарси открито подкрепиха трансфера
- Кубарси: Трябва да покажем повече устойчивост срещу Саудитска Арабия
- В Барселона вече съжаляват за раздялата с Левандовски
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
- Ибра призна пред детектор на лъжата: Не съм простил на Гуардиола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]