Фернандес отрече за преговори с Алегри
Спортният директор на Барселона Роберто Фернандес сподели мнение за това, кой ще бъде наставник на тима през следващия сезон. В частност, той опроверга информацията за преговори със старши-треньора на Ювентус Масимилиано Алегри.
"Не съм говорил и няма да говоря с футболистите за новия треньор. Около нас е пълно със слухове. Хуан Карлос Унсуе познава добре клуба и играчите, той е готов да стане старши треньор. Ернесто Валверде направи няколко добри сезона, не само с Атлетик Билбао. Колкото до Алегри, твърденията, че той ще дойде в Барселона са напълно безпочвени", заяви Фернандес.
- Лапорта срещу Фонт: Барселона влиза в нова президентска битка
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Гризман се подигра на Барселона след елиминацията: Тази снимка твърде жестока ли е?
- Артуро Видал: Измислиха VAR, за да не може Реал Мадрид да краде
- Педри след отпадането на Барса: Дадохме всичко и бяхме много близо
- Барса увеличи тавана на заплатите след сделка за VIP местата на „Камп Ноу“
- Деко след отпадането на Барса: С този дух можем да мечтаем за велики неща
- Коке засипа Педри с похвали: Той е настоящето и бъдещето на Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]