Реал е готов да продаде Иско
Реал Мадрид е готов да продаде Иско за сумата от 35 милиона евро, съобщават испански източници. Според информацията, президентът на столичани Флорентино Перес е взел решение да продаде футболиста през летния трансферен прозорец, след като играчът отказа да продължи договора си с клуба.
Контрактът на Иско с Реал е до лятото на 2018 година. По-рано се съобщаваше, че Хамес Родригес може да подпише нов договор, ако Иско напусне "Сантяго Бернабеу".
- Тебас: Моуриньо е шоумен – завръщането му ще е плюс за Ла Лига
- Моуриньо отклони темата „Реал“: Фокусът ми е върху Бенфика
- Съдийската комисия в Испания потвърди гола на Бетис срещу Реал Мадрид
- Куртоа се очаква да се завърне за Ел Класико срещу Барселона
- Моуриньо все по-близо до завръщане в Реал Мадрид
- Реал Мадрид готви сензационно завръщане на Моуриньо
- Травмите тревожат Реал Мадрид, клубът търси решения
- Родриго аут за около 10 месеца, пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]